DUYURULAR
İkinci şubemizi hizmetinize sunmuş bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.


Gelişen teknolojide son nokta: Dünya ile aynı anda Bakü'de.Göz kusurlarını düzeltmek için kullanılan laser tekniğinde, şimdi yepyeni bir teknoloji olan IntraLase LASIK uygulanarak, hastaların daha avantajlı tedavi olması sağlanıyor...
Celamig > Genel Bakış

 

Tıp Teknolojisini yakından takip eden, konforlu ve ferah bir ortamda hizmet veren, sorunlarınızı ve önerilerinizi dikkate alıp, çözüm getirilmesini sağlayan Celamig Göz Kliniği' ne hoşgeldiniz...

İçinde bulunduğumuz bilimsel ve teknolojik çağ her yeniliği ve ilerlemeyi günü gününe takip etmeyi gerektirmektedir.

Yeni bir anlayış ve heyecanla çıkılan bu yolda birçok projemizin işlerliğini görmek bize kıvanç verdiği gibi yeni hedefler belirlememizide sağlamaktadır.

Celamig Göz Kliniği çatısı altında, hastalarımıza bilimsel araştırmalarımızla desteklediğimiz iyi, emniyetli tedavinin yanı sıra güler yüz, sıcak yaklaşım, güven ve kaliteli hizmetimizi de sunmaktayız. Bu çatı altında her zaman ve her yerde göz sağlığı ile ilgili sorunlarınıza ve sorularınıza cevap bulabileceğimize inanıyoruz.

Teknolojinin bize sunduğu tüm olanakları, doktorlarımızın ve yetişmiş sağlık personelimizin bilgisi dahilinde siz hastalarımızın hizmetine sunmak ve Celamig Göz Kliniğinden ayrılırken, gözlerinizdeki ışıltıyı görmek bizi mutlu edecektir.