DUYURULAR
İkinci şubemizi hizmetinize sunmuş bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.


Gelişen teknolojide son nokta: Dünya ile aynı anda Bakü'de.Göz kusurlarını düzeltmek için kullanılan laser tekniğinde, şimdi yepyeni bir teknoloji olan IntraLase LASIK uygulanarak, hastaların daha avantajlı tedavi olması sağlanıyor...
Celamig > Kurumsal
   

Kuruluşun hastalara vermiş olduğu hizmette hasta memnuniyetinin sağlanması esastır. Merkezimiz, hastalarımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için vermiş olduğu kaliteli hizmeti sürekli hale getirerek hasta memnuniyetini en üst seviyeye taşımakta ve hizmet esnasında oluşabilen hata ve yanılmaları en kısa sürede düzeltip iyileştirmelerde bulunarak kalite yönetim sistemini en iyi şekilde uygulamaktadır.

Vizyon
Merkezimiz, kaliteli hizmet anlayışı ile hastalarına memnuniyeti yaşatan, hizmet verdiği toplum tarafından sürekli tercih edilen ve referans olarak gösterilen kuruluş olmak hedefindedir.

Misyon
Merkezimiz, teknolojik gelişim ve yeniliklerin sürekli takibi ile en gelişmiş cihazlara sahip olmak, kaliteye, etik davranışa, hizmet içi personel eğitimine önem vererek toplam kaliteyi sağlamak ve hastalarına güvenilir bir ortamda hizmet sunarak hasta memnuniyetini sağlamak amacındadır.