DUYURULAR
İkinci şubemizi hizmetinize sunmuş bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.


Gelişen teknolojide son nokta: Dünya ile aynı anda Bakü'de.Göz kusurlarını düzeltmek için kullanılan laser tekniğinde, şimdi yepyeni bir teknoloji olan IntraLase LASIK uygulanarak, hastaların daha avantajlı tedavi olması sağlanıyor...
Celamig > Muayene OdalarıHasta bilgileri tüm muayene ve teşhis - tedavi odalarındaki bilgisayarla ve ana merkez bilgisayarlardan yüklenmektedir. Bu merkezi ağ sayesinde hastalara bilgisayarda dosya açılır ve hastanın tüm belgeleri bilgisayarda kaydedilmiş olur. Birçok cihazımızın dijital olması verilerin dosyalara otomatik olarak geçişini sağlamaktadır.

 

 Böylece herhangi bir şekilde dosya kaybı riski sıfırlandığı gibi bilimsel çalışmalara kaynaklık edecek verilerin toplanması da kolaylaştırılmıştır. Göz hastalıklarının teşhis ve tedavisinde en son teknolojiyi kullanarak hizmet veren Celamig Göz'de hastalarımız temiz, rahat, sakin ve güvenli bir atmosferde muayene edilmenin yanı sıra tıbbın ve teknolojinin kendilerine sunduğu her türlü tedavi yönteminden de en iyi şekilde yararlanabilme şansına sahiptir.

 Hastalarımız, ilgili doktorlar tarafından muayene edilmeden önce deneyimli ekibimizce ön ölçümleri yapılır. Hastalar, otorefraktometre adlı cihaz ile göz ölçümleri yapıldıktan ve göze temas etmeyen yöntem olan air-puf tonometre ile göz tansiyonuna bakıldıktan sonra muayeneye alınır.

 

 


Muayene odalarında bulunan ve en son teknoloji ürünü olan birimler ve cihazlar sayesinde her türlü göz hastalığının teşhisi ve tedavisi için ilk adımlar atılmış olur. Her türlü göz muayene işlemi en iyi şekilde yapılan hastalardan gerekli görülenler, merkezimizdeki daha ileri tektik cihazlarımıza yönlendirilirler. Lazer veya refraktif cerrahi adayı hastalarımız korneal topografi, wavefront analizleri gibi ileri teknoloji cihazlarla analiz edilirler.